83 versenyző 126 nevezése érkezett a versenyre. Csapatunk mellett néhány baráti klub is elhozta a versenyzőit, így pluszban érkeztek Budapestről, Tatabányáról és Ceglédről is.
Induló létszámok csapatonként:
* 4 fő Cegléd, Sagaku dojo
* 5 fő Tatabánya, Gerecse dojo
* 11 fő Budapest, Victory dojo
* 63 fő Újbuda dojo.
Köszönjük ezúton is az iData támogatását, akik révén a X. házi versenyünkön az első helyezettek könyvjutalomban részesülhettek, valamint 6 különdíjat is kioszthattunk.
A különdíjak boldog tulajdonosai:
* Fekete Bence - Gerecse dojo (Tatabánya)
* Bodóczki Bence - Sagaku dojo (Cegléd)
* Kóczián Olivér - Victory dojo (Telki, Budapest)
* Frányó Márk - Újbuda dojo
* Lőrincz Loránd - Újbuda dojo
* Lukács Marcell - Újbuda dojo
Versenyfotók Facebookon: <<Ide kattints>>
További remek versenyfotók (390 db): <<Ide kattints>>
Dobogós fotók Facebookon: <<Ide kattints>>
Részletes eredmények:
Kategória | Helyezés | Név | Csapat |
Csipeszharc | I. | Lukács Kamilla | Újbuda dojo |
II. | Gyöngyösi Gertrúd | Újbuda dojo | |
III. | Horváth Laura Hanna | Újbuda dojo | |
I. | Éliás Szonja | Újbuda dojo | |
II. | Laskói Réka | Újbuda dojo | |
III. | Sneider Izabell | Újbuda dojo | |
I. | Király Tekla | Újbuda dojo | |
II. | Kiss Vivien | Gerecse dojo | |
III. | Zsoldos Réka | Újbuda dojo | |
I. | Hua Ngoc Han Nhi | Újbuda dojo | |
II. | Adorján Adrienn | Gerecse dojo | |
I. | Zsoldos Bende | Újbuda dojo | |
II. | Homonai Csongor | Újbuda dojo | |
III. | Orgoványi Botond | Újbuda dojo | |
I. | Laskói Csaba | Újbuda dojo | |
II. | Matus Máté | Újbuda dojo | |
III. | Paolo Hennig | Újbuda dojo | |
I. | Dulin Ádám | Újbuda dojo | |
II. | Gál Márk | Újbuda dojo | |
III. | Alex Hennig | Újbuda dojo | |
I. | Kelemen Barnabás | Sagaku dojo | |
II. | Harpal Dániel | Újbuda dojo | |
III. | Bodóczki Bence József | Sagaku dojo | |
I. | Veldi Kornél | Újbuda dojo | |
II. | Andróczi Péter | Újbuda dojo | |
III. | Varjasi Teodor István | Újbuda dojo | |
I. | Kalaho Ahmed | Újbuda dojo | |
II. | Stecher Ambrus | Újbuda dojo | |
III. | Üveges Menyhért | Újbuda dojo | |
I. | Horváth Milán Noel | Újbuda dojo | |
II. | Tamáska Benedek | Újbuda dojo | |
III. | Arató Hunor | Újbuda dojo | |
IV. | Lukács Marcell (2. oszt.) | Újbuda dojo | |
I. | Apró Zsombor | Újbuda dojo | |
II. | Horváth Zoltán Koppány | Újbuda dojo | |
III. | Laskói Zsolt | Újbuda dojo | |
I. | Oláh Levente | Újbuda dojo | |
II. | Jarca Remus Aurél | Újbuda dojo | |
III. | Vulturu Máté | Újbuda dojo | |
I. | Zsin Zsombor | Újbuda dojo | |
II. | Mátyás Ádám | Újbuda dojo | |
III. | Bárány Csongor | Sagaku dojo | |
IV. | Budai János | Sagaku dojo | |
I. | Szaniszló Bálint | Újbuda dojo | |
II. | Herk Dániel | Újbuda dojo | |
III. | Venczel András | Újbuda dojo |
Kategória | Helyezés | Név | Csapat |
Formagyakorlat | I. | Somogyi Anissza | Újbuda dojo |
II. | Kunder Hanna | Újbuda dojo | |
III. | Gaál Fruzsina | Újbuda dojo | |
I. | Király Tekla | Újbuda dojo | |
II. | Sallai Fruzsina | Victory dojo | |
III. | Molnár Viktória | Újbuda dojo | |
I. | Dulin Zsófia | Újbuda dojo | |
II. | Martin Réka | Újbuda dojo | |
III. | Ábrahám Dóra | Újbuda dojo | |
I. | Dulin Ádám | Újbuda dojo | |
II. | Andróczi Péter | Újbuda dojo | |
III. | Stecher Ambrus | Újbuda dojo | |
I. | Kelemen Barnabás | Sagaku dojo | |
II. | Horváth Milán Noel | Újbuda dojo | |
III. | Tamáska Benedek | Újbuda dojo | |
I. | Bodóczki Bence József | Sagaku dojo | |
II. | Lukács Marcell (2. oszt.) | Újbuda dojo | |
III. | Hajnal Sámuel | Újbuda dojo | |
I. | Juhász Levente | Újbuda dojo | |
II. | Jenőfi Balázs | Újbuda dojo | |
III. | Nagy Gergő Milán | Victory dojo | |
I. | Mátyás Ádám | Újbuda dojo | |
II. | Dulin Kristóf | Újbuda dojo | |
III. | Balázs Benedek | Victory dojo | |
I. | Somogyi Zsombor | Újbuda dojo | |
II. | Jutasi Marcell | Újbuda dojo | |
III. | Sallai Balázs | Victory dojo | |
IV. | Kunos Ádám | Victory dojo | |
I. | Lukács Marcell (4.oszt) | Újbuda dojo | |
II. | Éliás Péter | Újbuda dojo | |
III. | Balogh Máté | Victory dojo | |
IV. | Kóczián Olivér | Victory dojo | |
I. | Lőrincz Loránd | Újbuda dojo | |
II. | Frányó Márk | Újbuda dojo | |
III. | Erdei Marcell | Újbuda dojo | |
I. | Hua Ngoc Han Nhi | Újbuda dojo | |
II. | Schrank Sarolta | Újbuda dojo | |
III. | Torma Máté | Újbuda dojo |
Kategória | Helyezés | Név | Csapat |
Testpajzsos küzdelem | I. | Kéri Fanni | Gerecse dojo |
II. | Király Tekla | Újbuda dojo | |
III. | Simondán Melinda | Victory dojo | |
I. | Schrank Sarolta | Újbuda dojo | |
II. | Sallai Fruzsina | Victory dojo | |
III. | Dulin Zsófia | Újbuda dojo | |
IV. | Hua Ngoc Han Nhi | Újbuda dojo | |
I. | Harpal Dániel | Újbuda dojo | |
II. | Kelemen Barnabás | Sagaku dojo | |
III. | Nagy Gábor | Victory dojo | |
IV. | Balázs Benedek | Victory dojo | |
I. | Sallai Balázs | Victory dojo | |
II. | Bodóczki Bence József | Sagaku dojo | |
III. | Spanjevic Dániel | Újbuda dojo | |
IV. | Stecher Ambrus | Újbuda dojo | |
I. | Kunos Ádám | Victory dojo | |
II. | Joób András | Victory dojo | |
III. | Lukács Marcell (2. oszt.) | Újbuda dojo | |
IV. | Jutasi Marcell | Újbuda dojo | |
I. | Koncsik Bálint | Újbuda dojo | |
II. | Arató Hunor | Újbuda dojo | |
III. | Nagy Gergő Milán | Victory dojo | |
I. | Jenőfi Balázs | Újbuda dojo | |
II. | Dulin Kristóf | Újbuda dojo | |
III. | Budai János | Sagaku dojo | |
I. | Mátyás Ádám | Újbuda dojo | |
II. | Éliás Péter | Újbuda dojo | |
III. | Bárány Csongor | Sagaku dojo | |
I. | Somogyi Zsombor | Újbuda dojo | |
II. | Zsin Zsombor | Újbuda dojo | |
III. | Kóczián Olivér | Victory dojo | |
IV. | Geréb Hunor | Victory dojo | |
I. | Lukács Marcell (4.oszt) | Újbuda dojo | |
II. | Erdei Marcell | Újbuda dojo | |
III. | Balogh Máté | Victory dojo | |
I. | Frányó Márk | Újbuda dojo | |
II. | Fekete Bence | Gerecse dojo | |
III. | Lőrincz Loránd | Újbuda dojo |