A kerületben 6 éve működő csapatunk a versenyen a legnagyobb létszámmal jelent meg, ahol a jó eredmények sem maradtak el: 2 arany-, 7 ezüst- és 9 bronzérmet szereztünk.
Az újbudai versenyzők a hétköznapi 3-5 edzésen túl, több 1 napos táborban készültek a versenyre, amelyek a tavalyihoz hasonlóan nagy sikerrel zárultak. A versenyzők felkészülését az iData Kft. támogatta.
Az április 2-án a Veszprém Arénában megrendezésre kerülő Diákolimpiai döntőre kategóriánként az elődöntők legjobb 8 versenyzője fog továbbjutni, így ismét népes csapattal fogjuk a XI. kerületet és a versenyzők iskoláit képviselni.
Részletes eredmények:
Formagyakorlat
1.helyezett:
- Kiss Balázs (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
2.helyezett:
- Koncsik Bálint (Talento-Ház Általános Iskola)
- Matuz Ágnes (Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola)
- Igarashi Dóra Ami (Újbudai József Attila Gimnázium)
- 3.helyezett:
- Nej Zsófia (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Gergely Henrietta (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Végh Antal (Oktopus Multimédia Intézet)
Legjobb 8-ba győztes mérkőzéssel kerültek:
- Jutasi Marcell (Talento-Ház Általános Iskola)
- Hua Ngoc Lan Nhi (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Nagy Nóra Melinda (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Szeitz Adrienn (Szent Margit Gimnázium)
- Kátay Bulcsú (Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola)
Küzdelem
1.helyezett:
- Lestál Fanni (Lisznyai Utcai Általános Iskola)
2.helyezett:
- Bakai Benedek (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Torma Máté (Németvölgyi Általános Iskola)
- Fris Gergely (Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola)
- Fris Norbert (Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium)
3.helyezett:
- Gergely Henrietta (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Kátay Bulcsú (Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola)
- Frányó Márk (Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola)
- Pável Zoé (Budenz József Általános Iskola és Gimnázium)
- Szeitz Adrienn (Szent Margit Gimnázium)
- Molnár Tibor (Szent Margit Gimnázium)
Ezt a versenyt győzelem nélkül zárták, de szépen helytálltak:
- Jeles Csanád (Farkasréti Általános Iskola)
- Mátyás Ádám (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Király Tekla (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Schrank Sarolta (Kosztolányi Dezső Gimnázium)
- Éliás Péter (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Kotroczó Bálint (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
- Lukács Marcell (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
További jó fotók a versenyről a Facebook oldalunkon: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.573163212833164.1073742015.164197317063091&type=3