Papp László Sportolói ösztöndíjban részesült Gergely Henrietta

2020.10.21. papp laszlo osztondijPapp László sportolói ösztöndíjban részesült egyesületünk kiváló sportolója Gergely Henrietta!

"Október 21-én a Gabányi László Sportcsarnokban adta át 20 fiatalnak a Papp László sportolói ösztöndíjakat László Imre polgármester, Bakai-Nagy Zita alpolgármester, Bedő Dávid képviselő, sport- és szabadidő tanácsnok, valamint ifj. Papp László, az ökölvívó sportlegenda fia. Az egy évtizedes múlttal rendelkező elismerést azok a fiatal, Újbudán élő sportolók kaphatják meg, akik nemcsak a sportágukban, de tanulmányi eredményeikben is kiválóan teljesítenek." - olvasható a kerületi honlapon. 

Heni 2019-ben egyesületünk legeredményesebb versenyzője volt, küzdelemben és formagyakorlatban is eredményesen versenyez, U16-os korosztályban Európa Bajnoki bronzérmes. Folyamatosan kimagasló edzésmunkát végez, így jó példát mutat fiatalabb társainak.

Gratulálunk Heni, büszkék vagyunk Rád!