2020.06.13. – 1st Online European Kata Cup for Clubs

IMG 20200613 131934Európai szervezetünk (EKO) felhívására 17 ország 308 versenyzője vett részt az első online formagyakorlat Európa Kupán. Az esemény házigazdája a Litván szövetség volt, akik jó szervezéssel és gördülékeny lebonyolítással egy izgalmas versenyt rendeztek. Csapatunkból 6 versenyző vállalta a felkészülést és a versenyen való indulást. A felkészülés jól sikerült, amit a normál edzések melletti heti további 3 kata edzés biztosított. Klubunk, de egyúttal a magyar versenyzők legjobb eredménye Gaál Fruzsina 2. helyezése lett!

Részletes eredmények:

  • Gaál Fruzsina (U12 lány) 3 győztes mérkőzéssel ezüstérmes lett 2 litván és 1 lengyel ellenfelet legyőzve.
  • Bűdy Sándor (U12 fiú) litván és ukrán ellenfeleket legyőzve 2 győztes mérkőzéssel a legjobb 8-ban végzett.
  • Horváth Laura Hanna (U10 lány) 2 győztes mérkőzéssel a legjobb 8-ban végzett litván és román ellenfeleket legyőzve.
  • Horváth Milán (U12 fiú) litván ellenfelét legyőzve a legjobb 16-ban végzett.
  • Spanjevic Dániel (U13 fiú) szorosan kikapott lengyel ellenfelétől, de nagyon szépen dolgozott.
  • Bagdi Alexa (U14 lány) internet probléma miatt sajnos kiesett, pedig a Carpathia Cup érem után bizakodóak voltunk. Csapatunk különdíjasa lett!

Akik vállalták a felkészülést, azok a formagyakorlat területén visszahozták a diákolimpiai felkészülésükkor elért versenyformájukat. Klubunk összességében az U10-U14 korosztályon belül 42 klubból a 7-10. helyen zárt!!!

Gratulálunk versenyzőinknek és köszönjük a kiváló versenyhelyszínt!

Fotók: <<Ide kattints>>