2018.12.09. - Palota kupa

2018.12.09 Palota kupaA 2018-as év őszi versenyidőszakot a Várpalotán megrendezésre kerülő Palota kupa, meghívásos versennyel zártuk le. A versenyen körmérkőzéses rendszerben 3 ország 26 egyesületének 213 versenyzője vett részt, ahol formagyakorlat és küzdelmi versenyszámokban lehetett indulni. Újbudai csapatunkat 24 versenyzővel képviseltük, akik 16 arany, 8 ezüst és 15 bronzérmet szereztek!

Részletes eredmények:

Formagyakorlat

  • Gaál Fruzsina, gyerek 1. lány - 1. helyezett
  • Király Tekla, gyerek 2. lány - 1. helyezett
  • Nej Zsófia, gyerek 2. lány - 1. helyezett
  • Nagy Nóra Melinda, serdülő lány - 1. helyezett
  • Hua Ngoc Lan Nhi, serdülő lány - 1. helyezett
  • Koncsik Péter, felnőtt - 1. helyezett
  • Laskói Csaba, gyerek 1. fiú - 2. helyezett
  • Raisz Attila, gyerek 1. fiú - 2. helyezett
  • Laskói Réka, gyerek 1. lány - 2. helyezett
  • Homonnay Csongor, gyerek 0. fiú - 3. helyezett
  • Schneider Izabel, gyerek 1. lány - 3. helyezett
  • Lukács Kamilla, gyerek 1. lány - 3. helyezett
  • Koncsik Bálint, gyerek 2. fiú - 3. helyezett
  • Bagdi Alexa Zita, gyerek 2. lány - 3. helyezett
  • Gergely Henrietta, serdülő lány - 3. helyezett
  • Szarka Emília, gyerek 0. lány - 4. helyezett

Küzdelem

  • Lukács Kamilla, gyerek 1. lány - 1. helyezett
  • Koncsik Bálint, gyerek 2. fiú - 1. helyezett, EKO - 1. helyezett
  • Gergely Henrietta, serdülő lány - 1. helyezett, EKO - 1. helyezett
  • Lukács Marcell, serdülő fiú - 1. helyezett, EKO - 2. helyezett
  • Zsin Zsombor, serdülő fiú - 1. helyezett, EKO - 3. helyezett
  • Torma Máté, serdülő fiú - 1. helyezett, EKO - 1. helyezett
  • Schneider Izabel, gyerek 1. lány - 2. helyezett
  • Somogyi Anissza, gyerek 1. lány - 2. helyezett
  • Bagdi Alexa Zita, gyerek 2. lány - 2. helyezett, EKO - 1. helyezett
  • Somogyi Zsombor, gyerek 2. fiú - 2. helyezett
  • Gaál Fruzsina, gyerek 1. lány - 3. helyezett
  • Hua Ngoc Lan Nhi, serdülő lány - 3. helyezett, EKO - 4. helyezett
  • Schrank Sarolta, serdülő lány - 3. helyezett
  • Fekete Bence, serdülő fiú EKO - 3. helyezett
  • Raisz Attila, gyerek 1. fiú - 4. helyezett
  • Ábrahám Dóra, junior nő Full-kontakt - 4. helyezett

Köszönjük a szülők és támogatóink (Diákhitel, iData, TFSZ Zrt., Újbuda Sportjáért Nonprofit Kft., XI. kerület Önkormányzata) segítségét!

Gratulálunk a versenyzőknek!

Fotók: <<Ide kattints>>