2018.03.04. - Diákolimpia elődöntő

2018.03.04 Diakolimpia elodonto

2017/2018. tanév Kyokushin Karate Diákolimpia "B" csoportjának elődöntőjét Várpalotán rendezték meg, ahová 29 sportegyesület 264 versenyzőjének 323 nevezése érkezett, ahol formagyakorlat és küzdelem versenyszámokban lehetett indulni.
A Budai Harcművész SE újbudai csapatát 27 versenyző 37 nevezésével képviseltük, akik 7 arany-, 3 ezüst-, 14 bronzéremmel zárták a versenyt.
Az elért nagyszerű eredménnyel a legsikerebb csapata voltunk a versenynek. A versenyzői csapatunk nagyrésze továbbjutott a diákolimipiai döntőre!

Fotók: <<Ide kattints>>

Részletes eredmények:

Formagyakorlat:

  • Lukács Kamilla, gyerek 1. lány - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Raisz Attila, gyerek 1. fiú - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Bagdi Alexa, gyerek 2. lány - 1. helyezett (Virányos Általános Iskola)
  • Kiss Balázs, gyerek 2. fiú - 2. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Gergely Henrietta, serdülő lány - 2. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Gaál Fruzsina, gyerek 1. lány - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Koncsik Bálint, gyerek 2. fiú - 3. helyezett (Talento-ház Alapítványi Általános Iskola)
  • Juhász Levente, gyerek 2. fiú - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Király Tekla, gyerek 2. lány - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Nagy Nóra Melinda, serdülő lány - 3. helyezett (Kosztolányi Dezső Gimnázium)
  • Hua Ngoc Lan Nhi, serdülő lány - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)

 

Küzdelem:

  • Gaál Fruzsina, gyerek 1. lány +35 kg - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Raisz Attila, gyerek 1. fiú +36kg - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Kiss Balázs, gyerek 2. fiú + 55kg - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Gergely Henrietta, serdülő lány +58 kg - 1. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Somogyi Anissza, gyerek 1. lány +35 kg - 2. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Tamáska Benedek, gyerek 1. fiú +36kg - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Horváth Milán Noel, gyerek 1. fiú +36 kg - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Bagdi Alexa, gyerek 2. lány -45kg - 3. helyezett (Virányos Általános Iskola)
  • Fekete Bence, serdülő fiú -60kg - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Torma Máté, serdülő fiú +70kg - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Lukács Marcell, serdülő fiú -42kg - 3. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Szeitz Adrienn, junior nő -55kg - 3. helyezett (Szent Margit Gimnázium)
  • Ábrahám Dóra, junior nő -60kg - 3. helyezett (Szent Margit Gimnázium)
  • Gulicska Bence, serdülő fiú -60kg - 4. helyezett (Újbudai Bocskai István Általános Iskola)
  • Schrank Sarolta, serdülő lány -60kg - 5-8. helyezett (Kosztolányi Dezső Gimnázium)

A csapatunkat jó hozzáállással, nagy fejlődést mutatva képviselték, de most nem tudtak dobogóra állni:
Nej Zsófia, Bakai Benedek, Jeles Csanád, Spanjevic Dániel, Kátay Bulcsú, Kazatsay Vilmos.

A klubból 4 további versenyző is részt vett a versenyen, akik 2 arany- és 2 bronzéremmel zártak:

  • Molnár Tibor, junior férfi - 1. helyezett
  • Fris Norbert, junior férfi - 1. helyezett
  • Fris Gergely, ifjúsági férfi - 3. helyezett
  • Győrfi Dániel, junior férfi - 3. helyezett