2017.12.02. - Palota kupa

2017.12.02 Palota kupa

A korábbi évekhez hasonlóan az őszi versenyszezont a Várpalotán megrendezésre kerülő Palota kupa, meghívásos versennyel zártuk, amelyen 3 országból 26 egyesület 250 versenyzője vett részt. 24 újbudai versenyzőnk számára egy jó szezonzáró esemény volt a verseny, ahol a kiemelkedő és a feljövőben lévő versenyzőink is hasznos tapasztalatok szereztek. Újbudai csapatunk 11 arany-, 10 ezüst-, 13 bronzérmet szerzett. Részletes eredmények:

Formagyakorlat:

  • Vincze Balázs, gyerek I. fiú - 1. helyezett
  • Gaál Fruzsina, gyerek I. lány - 1. helyezett
  • Koncsik Bálint, gyerek II. fiú - 1. helyezett
  • Nej Zsófia, gyerek II. lány - 1. helyezett
  • Nagy Nóra Melinda, gyerek II. lány - 1. helyezett
  • Hua Ngoc Lan Nhi, gyerek II. lány - 1. helyezett
  • Kiss Balázs, gyerek II. fiú - 1. helyezett
  • Király Tekla, gyerek I. lány - 2. helyezett
  • Lukács Kamilla, gyerek I. lány - 2. helyezett
  • Somogyi Zsombor, gyerek II. fiú - 2. helyezett
  • Szeitz Adrienn, ifjúsági lány – 2. helyezett
  • Somogyi Anissza, gyerek I. lány - 3. helyezett
  • Kazatsay Vilmos, gyerek II. fiú - 3. helyezett
  • Lukács Marcell, gyerek II. fiú - 3. helyezett
  • Schrank Sarolta, gyerek II. lány - 3. helyezett
  • Arató Hunor, gyerek I. fiú - 4. helyezett
  • Tamáska Benedek, gyerek I. fiú - 4. helyezett
  • Jutasi Marcell, gyerek II. fiú - 4. helyezett
  • Gergely Henrietta, serdülő lány – 4. helyezett
  • Ábrahám Dóra, ifjúsági lány – 4. helyezett

Küzdelem

  • Horváth Milán Noel, gyerek I. fiú - 1. helyezett
  • Zsin Zsombor, gyerek II. fiú - 1. helyezett
  • Gergely Henrietta, serdülő lány – 1. helyezett
  • Ábrahám Dóra, ifjúsági lány – 1. helyezett
  • Somogyi Anissza, gyerek I. lány - 2. helyezett
  • Gaál Fruzsina, gyerek I. lány - 2. helyezett
  • Jeles Csanád, gyerek I. fiú - 2. helyezett
  • Kiss Balázs, gyerek II. fiú - 2. helyezett
  • Lukács Marcell, gyerek II. fiú - 2. helyezett
  • Torma Máté, serdülő fiú - 2. helyezett
  • Tamáska Benedek, gyerek I. fiú - 3. helyezett
  • Schrank Sarolta, gyerek II. lány - 3. helyezett
  • Hua Ngoc Lan Nhi, gyerek II. lány - 4. helyezett
  • Somogyi Zsombor, gyerek II. fiú - 4. helyezett

Fotók: <<Ide kattints>>