2016.05.13. - X. házi verseny

2016.05.13 X. hazi verseny10. alkalommal rendeztük meg házi versenyünket, amelyre jellemzően fél évente kerül sor. A verseny ismét sok tapasztalatot és sikerélményt adott a gyerekeknek.
83 versenyző 126 nevezése érkezett a versenyre. Csapatunk mellett néhány baráti klub is elhozta a versenyzőit, így pluszban érkeztek Budapestről, Tatabányáról és Ceglédről is.

 

 

Induló létszámok csapatonként:
* 4 fő Cegléd, Sagaku dojo
* 5 fő Tatabánya, Gerecse dojo
* 11 fő Budapest, Victory dojo
* 63 fő Újbuda dojo.

Köszönjük ezúton is az iData támogatását, akik révén a X. házi versenyünkön az első helyezettek könyvjutalomban részesülhettek, valamint 6 különdíjat is kioszthattunk.

A különdíjak boldog tulajdonosai:
* Fekete Bence - Gerecse dojo (Tatabánya)
* Bodóczki Bence - Sagaku dojo (Cegléd)
* Kóczián Olivér - Victory dojo (Telki, Budapest)
* Frányó Márk - Újbuda dojo
* Lőrincz Loránd - Újbuda dojo
* Lukács Marcell - Újbuda dojo

Versenyfotók Facebookon: <<Ide kattints>>

További remek versenyfotók (390 db): <<Ide kattints>>

Dobogós fotók Facebookon: <<Ide kattints>>

Részletes eredmények:

 2016.05.13 X. hazi verseny eredmeny

Kategória Helyezés Név Csapat
Csipeszharc I. Lukács Kamilla Újbuda dojo
II. Gyöngyösi Gertrúd Újbuda dojo
III. Horváth Laura Hanna Újbuda dojo
I. Éliás Szonja Újbuda dojo
II. Laskói Réka Újbuda dojo
III. Sneider Izabell Újbuda dojo
I. Király Tekla Újbuda dojo
II. Kiss Vivien Gerecse dojo
III. Zsoldos Réka Újbuda dojo
I. Hua Ngoc Han Nhi Újbuda dojo
II. Adorján Adrienn Gerecse dojo
I. Zsoldos Bende Újbuda dojo
II. Homonai Csongor Újbuda dojo
III. Orgoványi Botond Újbuda dojo
I. Laskói Csaba Újbuda dojo
II. Matus Máté Újbuda dojo
III. Paolo Hennig Újbuda dojo
I. Dulin Ádám Újbuda dojo
II. Gál Márk Újbuda dojo
III. Alex Hennig Újbuda dojo
I. Kelemen Barnabás Sagaku dojo
II. Harpal Dániel Újbuda dojo
III. Bodóczki Bence József Sagaku dojo
I. Veldi Kornél Újbuda dojo
II. Andróczi Péter Újbuda dojo
III. Varjasi Teodor István Újbuda dojo
I. Kalaho Ahmed  Újbuda dojo
II. Stecher Ambrus Újbuda dojo
III. Üveges Menyhért Újbuda dojo
I. Horváth Milán Noel Újbuda dojo
II. Tamáska Benedek Újbuda dojo
III. Arató Hunor Újbuda dojo
IV. Lukács Marcell (2. oszt.) Újbuda dojo
I. Apró Zsombor Újbuda dojo
II. Horváth Zoltán Koppány Újbuda dojo
III. Laskói Zsolt Újbuda dojo
I. Oláh Levente Újbuda dojo
II. Jarca Remus Aurél Újbuda dojo
III. Vulturu Máté Újbuda dojo
I. Zsin Zsombor Újbuda dojo
II. Mátyás Ádám Újbuda dojo
III. Bárány Csongor Sagaku dojo
IV. Budai János Sagaku dojo
I. Szaniszló Bálint Újbuda dojo
II. Herk Dániel Újbuda dojo
III. Venczel András Újbuda dojo

 

Kategória Helyezés Név Csapat
Formagyakorlat I. Somogyi Anissza Újbuda dojo
II. Kunder Hanna Újbuda dojo
III. Gaál Fruzsina Újbuda dojo
I. Király Tekla Újbuda dojo
II. Sallai Fruzsina Victory dojo
III. Molnár Viktória Újbuda dojo
I. Dulin Zsófia Újbuda dojo
II. Martin Réka Újbuda dojo
III. Ábrahám Dóra Újbuda dojo
I. Dulin Ádám Újbuda dojo
II. Andróczi Péter Újbuda dojo
III. Stecher Ambrus Újbuda dojo
I. Kelemen Barnabás Sagaku dojo
II. Horváth Milán Noel Újbuda dojo
III. Tamáska Benedek Újbuda dojo
I. Bodóczki Bence József Sagaku dojo
II. Lukács Marcell (2. oszt.) Újbuda dojo
III. Hajnal Sámuel Újbuda dojo
I. Juhász Levente Újbuda dojo
II. Jenőfi Balázs Újbuda dojo
III. Nagy Gergő Milán Victory dojo
I. Mátyás Ádám Újbuda dojo
II. Dulin Kristóf Újbuda dojo
III. Balázs Benedek Victory dojo
I. Somogyi Zsombor Újbuda dojo
II. Jutasi Marcell Újbuda dojo
III. Sallai Balázs Victory dojo
IV. Kunos Ádám Victory dojo
I. Lukács Marcell (4.oszt) Újbuda dojo
II. Éliás Péter Újbuda dojo
III. Balogh Máté Victory dojo
IV. Kóczián Olivér Victory dojo
I. Lőrincz Loránd Újbuda dojo
II. Frányó Márk Újbuda dojo
III. Erdei Marcell Újbuda dojo
I. Hua Ngoc Han Nhi Újbuda dojo
II. Schrank Sarolta Újbuda dojo
III. Torma Máté Újbuda dojo

 

Kategória Helyezés Név Csapat
Testpajzsos küzdelem I. Kéri Fanni Gerecse dojo
II. Király Tekla Újbuda dojo
III. Simondán Melinda Victory dojo
I. Schrank Sarolta Újbuda dojo
II. Sallai Fruzsina Victory dojo
III. Dulin Zsófia Újbuda dojo
IV. Hua Ngoc Han Nhi Újbuda dojo
I. Harpal Dániel Újbuda dojo
II. Kelemen Barnabás Sagaku dojo
III. Nagy Gábor Victory dojo
IV. Balázs Benedek Victory dojo
I. Sallai Balázs Victory dojo
II. Bodóczki Bence József Sagaku dojo
III. Spanjevic Dániel Újbuda dojo
IV. Stecher Ambrus Újbuda dojo
I. Kunos Ádám Victory dojo
II. Joób András Victory dojo
III. Lukács Marcell (2. oszt.) Újbuda dojo
IV. Jutasi Marcell Újbuda dojo
I. Koncsik Bálint Újbuda dojo
II. Arató Hunor Újbuda dojo
III. Nagy Gergő Milán Victory dojo
I. Jenőfi Balázs Újbuda dojo
II. Dulin Kristóf Újbuda dojo
III. Budai János Sagaku dojo
I. Mátyás Ádám Újbuda dojo
II. Éliás Péter Újbuda dojo
III. Bárány Csongor Sagaku dojo
I. Somogyi Zsombor Újbuda dojo
II. Zsin Zsombor Újbuda dojo
III. Kóczián Olivér Victory dojo
IV. Geréb Hunor Victory dojo
I. Lukács Marcell (4.oszt) Újbuda dojo
II. Erdei Marcell Újbuda dojo
III. Balogh Máté Victory dojo
I. Frányó Márk Újbuda dojo
II. Fekete Bence Gerecse dojo
III. Lőrincz Loránd Újbuda dojo